Permanentní make-up

Permanentní make-up spočívá v mikropigmentaci vrchní vrstvy kůže. Aplikace se provádí speciálním přístrojem, který za pomoci malých jehliček vpichuje barevný přírodní pigment přímo do pokožky. Je možné udělat kontury a výplně rtůlinie víček a obočí.

Permanentní make-up vypadá velmi přirozeně. Jeho cíl je podtrhnout Vaši vnější krásu a nenápadně zvýraznit to, co je Vaší předností. 
Před samotnou procedurou se provádí diagnóza, poté se nanáší speciální anestetický gel, který znecitliví vámi požadovanou část pokožky. Zpravidla klient necítí bolest žádnou, jen vibrace a občasné lechtání.
V závislosti na citlivosti kůže, se může objevit otok a zčervenání, ale zpravidla přejde během 24–36 hodin.
Je-li procedura provedena správně, objeví se tenké stroupky, které jsou barevnější než vámi zvolený odstín. Po několika dnech tyto stroupky odpadnou a vy se budete kochat vámi zvolenou barvou.
Permanentní make-up není na rozdíl od tetování dlouhodobá záležitost. Za určitý čas přírodní barva vybledne a zmizí. Tehdy můžete zcela změnit váš vzhled.
 


Řeší problémy žen, pro které je dokonalý vzhled podmínkou pracovního úspěchu a duševní pohody.

Pro ty, které se nemohou stále líčit, například z důvodu alergie, nedostatku času, či pracovního prostředí s vyšší vlhkostí vzduchu, apod.

Kvalitně provedené linky vedoucí přímo k linii řas, vypadají tak přirozeně, že je od pravého líčení klasicky upravených kontur rozezná pouze vizážistka.

Dámy  jistě ocení nerozpíjení rtěnky kolem úst do začínajících vrásek, naopak budou nadšené trvanlivostí kontury a přirozeným vystínováním rtů, který tak zpět navrátí jejích mladistvost.