Kadeřnictví

STUDIO LE SALON hledá exkluzivního kadeřníka / kadeřnici

Nabízíme pronájem samostatné místnosti v kosmetickém studiu „LE SALON“ za účelem provozování KADEŘNICTVÍ. Salon s 10-letou tradicí disponuje rozsáhlou klientelou, pro kterou hledáme exkluzivního a zároveň flexibilního kadeřníka/kadeřnici. 

V prostorách studia se nachází kosmetika, permanentní make-up, manikůra, pedikůra, nehtová modeláž, masáže, fyzioterapie a fotoateliér. Salon je designově laděný do 17 století a v kombinaci s moderními prvky působí příjemně luxusním dojmem.

 

 


Prostor se nachází ve 2 patře, na ulici Poštovní 14, v centru Ostravy. V domě dále sídlí lékaři, Dům zdraví a krásy, optika a lékárna. Parkování možné ve dvoře.

Prostor o rozměru 22 m 2 je po kompletní rekonstrukci a je plně vybaven kadeřnickým nábytkem evokujícím 17. století. Místnost je slunná se dvěma okny, vhodná pro dvě kadeřnická křesla, má svůj podružný elektroměr, plyn a voda jsou rozpočítávány dle metru čtverečních. K dispozici jsou společné prostory recepce a toalet. Možnost praní prádla v salonu. Výše nájmu za křeslo je 6.500,- Kč/měsíc bez DPH + služby, v ceně je dále internetové připojení Wi-Fi + možnost sebeprezentace v rámci internetových stránek salonu i v rámci pravidelných promo akcí. Požadujeme 3-měsíční kauci. Nabízíme i možnost dalšího podnájmu.